Pronájem objektu na Křovinově náměstí  - neaktuální, pronajmuto

22.12.2017

Od roku 2020 PRONAJMUTO 

Budova je nabízena k dlouhodobému pronájmu 

Do 31.7.2018 v budově sídlí firma Testima, která se stěhuje do nových, větších prostor.

Umístění

Objekt je ve velmi klidné části Horních Počernic, na hrázi rybníka s dobrou návazností na pražský okruh, dálnice na Hradec králové, Mladou Boleslav a Ústí nad Labem. Na dvoře mohou parkovat dvě auta a přímo před budovou jsou další parkovací místa. Objekt není památkově chráněn. Rybníček je v obecním majetku, čistý a nepřináší vůbec žádné obtíže, naopak, vytváří velmi klidnou zonu.   Autobusová zastávka je ve vzdálenosti 120 m, asi 10 min na Černý most, metro.

Objekt se skládá ze dvou budov, zahrady a dvora.

Hlavní budova. Přízemí a první patro.  Přízemí více zde,    podkroví vice zde.  Galerie.

Středem budovy v přízemí vede chodba se vstupy do kancelářských prostor. Dále je zde kuchyňka, pánské a dámské toalety, sprchový kout, malý skládek a větší sklad. Prostory jsou velice příjemné s vysokými stropy 3,5 m se zavěšenými svítidly, 

V podkroví je školicí místnost a podkrovní byt. Byt má 4 malé ložnice, obývací místnost společně s kuchyňským koutem, toaleta a koupelna s vanou. V koupelně je místo na velkou automatickou pračku. Tyto prostory mohou být použity také jako nebytové. V budově je velice příjemné  prostředí s přirozenou klimatizací, s vysokou akumulační energií, prože stěny jsou silné 75 cm. V zimě dobře udržíí teplo a v letních horkých dnech dlouhou dobu udržují chlad.

Vedlejší budova Přízemí a první patro.  Vedlejší budova více zdeGalerie

V přízemí je sklad (garáž) a  malý skládek na zahradní náčiní. V garáži je výlevka se studenou vodou. V prvním patře je garsonka, místnost s kuchyňským koutem s lednicí, elektrickým dvouvařičem a toaletou společně se sprchovým koutem. Na toaletě je místo na velkou automatickou pračku. Nad pračkou je plynový ohřívač vody pro sprchu, umyvadlo a kuchyňský kout. Na podlaze je plovoucí podlaha. Strop a zešikmený strop je dřevěný z palubek. V místnosti je zakázkový masivní nábytek na míru, který je součástí budovy. Ze stropu jsou sklápěcí schůdky na půdu. Půda je s dřevěnou lakovanou podlahou, je možné tam zřídit i spaní.

Vytápění

Hlavní budova má dva oddělené topné okruhy. Plynový kotel pro přízemí a plynový kotel pro první patro (podkroví) Školicí místnost v prvním patře je připojena na kotel v přízemí. Tak, že plyn zcela oodělen mezi nebytové prostory a byt. Ve vedlejší budově jsou dvoje wafky, jedny ve skladu a druhé v garsonce. Na záchodě  je elektrické podlahové vytápění. 

Plyn

Je přiveden k oběma kotlům umístěných na pánském záchodě v přízemí hlavní budovy. Dále do bytu v prvním patře, kde je plynový sporák s elektrickou troubou. Plyn je také přiveden do vedlejší budovy na záchod k plynovému kotli a k oběma wafkám. 

Objekt má dva oddělené plynoměry. Jeden pro nebytové prostory, (přízemí hlavní budovy a školicí místnost v prvním patře) a druhý pro byt a vedlejší budovu.

Elektřina

Objekt má dva oddělené elektroměry, oba 3x 400V. Jeden pro nebytové prostory, (přízemí a školicí místnost v prvním patře) a druhý pro byt a vedlejší budovu. Tak, že elektřina je zcela oddělena mezi nebytové prostory a byt.

Vodoměr

Je pouze jeden pro obě budovy.

Stav budovy, vybavení

Hlavní budova je kompletně zrekonstruovaná v roce 1997 a je ve velmi dobré stavu. Je možné jí okamžitě plně využívat. Z původní budovy zůstaly pouze obvodové zdi a systém krovů. Příčky, strop, podlahy, okna, instalace, vše je z roku 1997 nebo později. Zdi mají velkou tloušťku, 75 cm, což ideálně izoluje v horkých letních měsících.

V roce 1995 byla hlavní budova kompletně "podříznutá" a vložená izolace proti spodní vodě. Střecha je nová, z roku 1998..

V budově je sklep s klenutými stropy, který je možné použít jako sklípek, bar. Vchod je ale pevně uzavřený pod podlahou, zabetovnovaný, je nepoužíván.

Vedlejší budova je komplet nově postavena v roce 2000 na místě zbourané budovy staré.

Dvůr je zastřešen makrolonem. Vrata do garáže i skladu jsou elektrická. Na dvoře je zámková dlažba.

Zabezpečení

Všechna okna hlavní budovy jsou se dvěma skly, vakuovaná, vnější sklo je bezpečností s vložku s vysokou odolností proti rozbití. Vedle nerozbitných oken budova má dvouokruhový bezpečností systém s napojením na pult ostrahy. Vedlejší budova má také bezpečností systém.

Možnost rozšíření

V roce 2011 byl zpracován kompletně projekt na rozšíření, který byl stavebním úřadem odsouhlasen. Přízemí včetně prvního patra, pokroví,  se shodnou střechou tak, že střecha vytváří roh. Z důvodu změny podnikatelského záměru, toto rozšíření nebylo později realizováno .

Vytvořte si webové stránky zdarma!